Statystyki

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

Wlod40
Posty: 63
Rejestracja: czw, 11 stycznia 2007 12:18

Statystyki

Post autor: Wlod40 » czw, 24 stycznia 2013 10:31

Witam!
W wersji SQL w statystykach, nie wyświetla wykresu za rok 2013 (za 2012 jest OK, wcześniejszych danych nie mam).
Jakieś ustawienie?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » czw, 24 stycznia 2013 16:35

Wykres powstaje wówczas, gdy możemy połączyć ze sobą co najmniej dwa punkty, czyli dwie dane. Mając dane jedynie za styczeń wykresu nie uzyskamy, bo to tylko jeden punkt. Proszę wprowadzić fakturę za luty i wówczas wykres zostanie utworzony (o ile data bieżąca będzie co najmniej równa dacie tej faktury).
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Saksofoni
Posty: 4
Rejestracja: śr, 24 kwietnia 2013 22:18

Post autor: Saksofoni » czw, 02 maja 2013 22:55

Robię wszystko zgodnie ze wskazówkami i nadal nie wyświetla mi wykresu za rok 2013. Co robię źle? Co mam zrobić w takiej sytuacji?
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » pn, 06 maja 2013 8:33

Najlepiej, będąc przed programem, skontaktować się bezpośrednio z serwisem pod nr 71/377-12-02.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ