zapomniałam hasło

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programu R2faktury, R2fakturyPRO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programem.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

emeska
Posty: 6
Rejestracja: wt, 20 lipca 2010 19:57

zapomniałam hasło

Post autor: emeska » wt, 27 lipca 2010 13:25

Chciałabym zapytać jak odzyskać hasło, które jest wymagane podczas wyjścia z programu do archiwizacji danych?

Pozdrawiam, zapominalska.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 27 lipca 2010 13:51

Zamiast archiwizować w ten sposób proszę w otwartym programie wybrać opcję Zbiory -> Archiwizacja. Następnie skasować gwiazdki w polu "Hasło" i zaznaczyć pole "Zapamiętaj hasło", sprawdzić jeszcze poprawność wpisania ścieżki, gdzie zostanie utworzony plik archiwum i nacisnąć przycisk "Archiwizacja". Przy następnej próbie archiwizacji hasło nie będzie już wymagane.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
emeska
Posty: 6
Rejestracja: wt, 20 lipca 2010 19:57

zapomniałam hasło

Post autor: emeska » wt, 27 lipca 2010 15:49

skasowałam hasło, ale nadal nie działa... wyskakuje mi teraz komunikat: brak dostępu do rfaktury.spx (coś takiego). Jeden raz udało mi się zarchiwizować dane i od tamtej pory nie.
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Inez » wt, 27 lipca 2010 15:56

Tzn., że teraz masz nieprawidłową ścieżkę w polu "Plik docelowy". Wskaż tam jakieś miejsce na dysku, np. na pulpit. Być może odnosi się ta ścieżka do zewnętrznego nośnika, np. pendrive albo dyskietki, a teraz nie masz go wpiętego do komputera.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze migracji z programów linii R2firma.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
ODPOWIEDZ