Zarząd i Rada Nadzorcza

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
tomasiuk
Posty: 23
Rejestracja: pn, 19 grudnia 2011 14:14

Zarząd i Rada Nadzorcza

Post autor: tomasiuk » pn, 16 stycznia 2012 10:58

Jak można wprowadzić do programu Zarząd i Prezesa na zasadzie powołania, tak aby program nie liczył składek ZUS???
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Zarząd i Rada Nadzorcza

Post autor: NA » pn, 16 stycznia 2012 12:10

Proszę zaznaczyć w oknie z pracownikami możliwość wprowadzania umów organów stanowiących. Jest do tego ewidencja umów i osobna definicja listy płac. Proszę sprawdzić.
tomasiuk
Posty: 23
Rejestracja: pn, 19 grudnia 2011 14:14

Post autor: tomasiuk » pn, 16 stycznia 2012 14:06

W oknie z pracownikami, wprowadziłem imię i nazwisko Prezesa i zaznaczyłem "organy stanowiące".
Ustawiłem kwotę wynagrodzenia w oknie "umowy organów stanowiących" i chcę zrobić listę.
Wchodzę w okno listy płac, klikam + a tam rozwija się tylko wynagrodzenia podstawowe.
Sprawdzam w definicji list płac, a tam mam opcje:
wynagrodzenia podstawowe
Zasiłki Zus
Umowy zlecenia
Umowy o dzieło
Ryczałt samochodowy
Ekwiwalent za urlop
Nie znalazłem definicji list płac dla organów stanowiących.
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » pn, 16 stycznia 2012 14:16

Taka definicja znajduje się w definicjach standardowych dostępnych np. przy instalacji programu. Można także teraz wczytać definicje standardowe ale istniejące dane w programie zostaną usunięte. Należy taką definicję w takim razie utworzyć samodzielnie - można skorzystać z szablonu opisanego w instrukcji obsługi.
tomasiuk
Posty: 23
Rejestracja: pn, 19 grudnia 2011 14:14

Post autor: tomasiuk » pn, 16 stycznia 2012 14:25

Dziękuję.
Udało mi się znaleźć. Wystarczy w oknie "definicje list płac" kliknąć + i tam dodałem nową definicję.

Dlaczego w oknie listy płac gdy chcę dodać nową listę rozwija mi się tyko wynagrodzenie podstawowe, zamiast wszystkich dostępnych z definicji?
tomasiuk
Posty: 23
Rejestracja: pn, 19 grudnia 2011 14:14

Post autor: tomasiuk » pn, 16 stycznia 2012 15:37

Już wiem:)
Wystarczy wprowadzić w definicję składników firmy:)
Dzięki za wszystko
Pozdrawiam
ODPOWIEDZ