wydruki

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

wydruki

Post autor: Fal@ » czw, 02 marca 2017 17:04

Podczas drukowania z drukarki pojawiają się podwójnie kartki - zapełniona i pusta

ustawienia druku nie były zmieniane, drukarka HP też nie miała zmieniane ustawień


Czcionkę pomniejszyłam ikonami AA na górze - mając wyświetlony na ekranie ten dokument, to zmniejsza również czcionkę na mniej czytelną.
W raporcie -wydruku kart pracy zamiast 10 kartek drukarka wysłała ich 19 pomimo zmniejszenia czcionki. Po kilku razach już nawet drukarka się buntuje w przypadku braku dostatecznej ilości kartek w podajniku i pokazuje błąd. Anulując drukowanie. I drukować trzeba pojedyńczy dokument.
Jakie zastosować ustawienia?


Na Karcie Pracy ta pomniejszona czcionka jest bardzo drobna i nieczytelna, niektórzy pracownicy będą mieli problem z przejrzeniem przed podpisaniem. Proszę o jakąś podpowiedź.
Awatar użytkownika
mateuszw
 
Posty: 32
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2016 9:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: mateuszw » pn, 06 marca 2017 8:11

Dzień dobry,
proszę zweryfikować, czy przedstawione objawy występują również podczas 'wydruku' do pliku PDF.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Post autor: Fal@ » pn, 06 marca 2017 10:09

wysyłka do pliku PDF:
Raporty=> miesięczne karty pracy, eksport do liku PDF wysyłka tylko jednej karty pracownika, wydruk jedna kartka bez nagłówka i stopki


Raporty =>. miesięczne karty pracy, wydruk (nie drukarka tylko print to PDF, tak na 10 pracowników, 19 kartek
Awatar użytkownika
mateuszw
 
Posty: 32
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2016 9:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: mateuszw » pn, 06 marca 2017 12:53

A czy po naciśnięciu przycisku drukuj w opcjach zaznaczone jest Wstaw brakujące parzyste strony (duplex) ?
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Post autor: Fal@ » pn, 06 marca 2017 13:15

Tak

odznaczyłam i na na wydruku do PDF pojawia się 10 kartek,
rozmiar czcionki na kartach powiększyłam ponownie

powinno być dobrze, w ciągu kilku dni spróbuję przetestować jeszcze wydruki
nie mam pojęcia kiedy przypadkowo zaznaczyłam to zaznaczenie

bardzo dziękuję za pomoc
ODPOWIEDZ