wysyłanie wydruków do pracowników

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
wanda
Posty: 67
Rejestracja: wt, 15 maja 2012 15:00

wysyłanie wydruków do pracowników

Post autor: wanda » wt, 15 maja 2012 15:07

Dużym ułatwieniem dla mnie, prowadzącej sprawy kadrowe, byłaby możliwość wysyłania wypełnionych druków delegacji, zaświadczeń etc. do wskazanych pracowników. Funkcja ta jest nieaktywna. Mogę to zrobić, ręcznie wpisując adres mailowy a nie zaś wykorzystując adres już wpisany w formularzu z danymi pracownika. Moje biuro znajduje się w innym budynku i nie mam możliwości bez zbędnej zwłoki przekazywać np. wspomnianej wyżej delegacji dla pracownika. Proszę o pomoc w tej drobnej kwestii. Pozdrawiam
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: wysyłanie wydruków do pracowników

Post autor: NA » śr, 16 maja 2012 14:10

Dla niektórych dokumentów nie jest aktywna ikonka "Wyślij wydruki do pracowników" ale można skorzystać z drugiej ikonki "Wyślij wydruki do..." i tam wybrać adres e-mail pracownika. Nie trzeba wpisywać ręcznie tego adresu. Wystarczy kliknąć na ikonkę z kropkami (po prawej stronie pola z adresem e-mail) i wybrać adres z książki adresowej.
wanda
Posty: 67
Rejestracja: wt, 15 maja 2012 15:00

wysyłania wydruków do pracowników

Post autor: wanda » czw, 17 maja 2012 8:05

niestety w mojej książce adresowej nie ma wprowadzonych w części osobowo-adresowej pracownika, adresów mailowych. Musiałabym ręcznie uzupełnić książkę adresową o której Pan wspomina. Chciałabym tego uniknąć i wykorzystać już wprowadzone adresy. Dlaczego ta funkcja u mnie nie może być aktywna. Dziękuję za szybką odpowiedź, na wydawać by się mogło banalny problem.
ODPOWIEDZ