Nagroda jubileuszowa z rocznym opóźnieniem

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
asia-lewin
Posty: 2
Rejestracja: pt, 18 maja 2012 13:19

Nagroda jubileuszowa z rocznym opóźnieniem

Post autor: asia-lewin » czw, 24 maja 2012 14:11

Analizując dokumenty jednego z pracowników ustaliłam, że powinien otrzymać nagrodę jubileuszową za 35 lat pracy w maju 2011 r., nie została ona jednak wypłacona do dnia dzisiejszego (kadry i płace naszej firmy, a konkretnie jedn. budżetowej były wówczas prowadzone przez podmiot zewnętrzny). Na polecenie przełożonego chciałam przygotować stosowną listę płac żeby wypłacić zaległa nagrodę, system jednak jej nie oblicza (po wprowadzeniu pracownika na listę "nagroda jubileuszowa" i kliknięciu "przelicz" cały czas mam "0"). Dodam, że wprowadziłam do systemu całą rzeczywistą historię zatrudnienia pracownika, zgodną z jego aktami (ma więc teraz staż 36l i kilka dni), listy płac są prowadzone w systemie od 12.2011 r. a za okres od 12.2010 r. jest wprowadzony bilans otwarcia. W definicjach stażu (staż jubileusz) mam zaznaczona selekcję: wszystko. Co jeszcze muszę zrobić, żeby prawidłowo naliczyć pracownikowi nagrodę, nie przekłamując, o ile to możliwe, historii jego zatrudnienia?
Awatar użytkownika
Staszek
 
Posty: 107
Rejestracja: wt, 26 października 2010 15:05
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Staszek » pt, 25 maja 2012 9:34

Samodzielnie musisz wpisać wysokość nagrody jubileuszowej a następnie przeliczyć.
ODPOWIEDZ