Kwota składki ubezpieczenia zdrowotnego własciciela

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Kwota składki ubezpieczenia zdrowotnego własciciela

Post autor: Fal@ » wt, 21 marca 2006 21:31

Proszę o pomoc, jestem na ryczałcie i potrzebuję do rozliczenia kwotę składki ubezpieczenia zdrowotnego własciciela odliczaną od zaliczki na podatek dochodowy, nie mogę w programie znalezć takiego zestawienia:
- podstawy ZUS
- wysokość ub. społ
- kwota składki zdr. odliczana od zaliczki na pod. doch. (7,75%)
Awatar użytkownika
pawelg
Posty: 27
Rejestracja: pt, 20 maja 2005 11:14
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.

Post autor: pawelg » śr, 05 kwietnia 2006 10:57

W programie R2Płatnik nie ma takiego zestawienia, najbardziej wiarygodną informację dadzą Panu dane z Płatnika ZUS - proszę zsumować wszystkie składki z danego roku z RCA
Gość

Post autor: Gość » czw, 13 kwietnia 2006 11:05

Wyjaśniam
- wysokość ub. społ
- kwota składki zdr. odliczana od zaliczki na pod. doch. (7,75%)
jestem na ryczałcie i te dane są mi potrzebne w każdym miesiącu do obliczenia mojego podatku.
Myślalam, że te dane znajdę w jednym programie ( lista płac właściciela), tak jak w poprzednim, ale teraz muszę liczyc je ręcznie.
W Płatniku jest tylko cała składka ub. zdrowotnego więc nie mogę z niej korzystać.
Może była by możliwość umieszczenia w programie pozycji
- 7,75% wysokości składki ub. zdrowotnego dla prowadzącego działaln. gosp.

Dziękuję i pozdrawiam

:lol:
Fal@
Posty: 192
Rejestracja: pn, 13 lutego 2006 14:42

Post autor: Fal@ » czw, 13 kwietnia 2006 11:08

Anonymous pisze:Wyjaśniam
- wysokość ub. społ
- kwota składki zdr. odliczana od zaliczki na pod. doch. (7,75%)
jestem na ryczałcie i te dane są mi potrzebne w każdym miesiącu do obliczenia mojego podatku.
Myślalam, że te dane znajdę w jednym programie ( lista płac właściciela), tak jak w poprzednim, ale teraz muszę liczyc je ręcznie.
W Płatniku jest tylko cała składka ub. zdrowotnego więc nie mogę z niej korzystać.
Może była by możliwość umieszczenia w programie pozycji
- 7,75% wysokości składki ub. zdrowotnego dla prowadzącego działaln. gosp.

Dziękuję i pozdrawiam

:lol:
Nie zalogowało mnie automatycznie już się poprawiam
ODPOWIEDZ