Wynagrodzenia młodocianych w R2Płatnik

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Janusz P
Posty: 4
Rejestracja: ndz, 07 sierpnia 2016 11:59

Wynagrodzenia młodocianych w R2Płatnik

Post autor: Janusz P » pn, 08 sierpnia 2016 9:18

Ostatnio dokupiłem R2Płatnik (mam małe doświadczenie w R2Płatnik)
Mam pytanie odnośnie R2Płatnik – prowadzę małe biuro rachunkowe i obsługuję kilka małych firm rzemieślniczych, którzy zatrudniają pracowników młodocianych I, II, III klasa + przyuczenie do zawodu zawsze wynagrodzenie w wysokości I kasy. Czy jest możliwość jakaś ustawień w programie R2Płatnik, aby nie zmieniać co kwartał wynagrodzeń młodocianych w każdemu młodocianemu i w każdej firmie, a program sam pobierał dane wynagrodzeń poszczególnych klas tj. I, II, III z parametrów naliczania a u mnie wchodziłaby zmiana tylko w parametrach umowy zm. Uczeń I rok, II, III.
Proszę o pomoc w tym zakresie - ale krok po korku bo jestem nowiciuszem.
Awatar użytkownika
Dawid
 
Posty: 75
Rejestracja: czw, 09 sierpnia 2012 9:37
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Dawid » pn, 08 sierpnia 2016 10:31

Jest możliwość zdefiniowania składnika wynagrodzeń w opisany przez Pana sposób, z wykorzystaniem funkcji dodatkowych ('wynu()'). Szczegółowe informacje dotyczące definiowania składników znajdzie Pan w pomocy (F1) programu R2płatnik.
ODPOWIEDZ