rejestyr godzin umowy zlecenia

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Justina
Posty: 21
Rejestracja: pt, 19 sierpnia 2016 8:56

rejestyr godzin umowy zlecenia

Post autor: Justina » śr, 25 stycznia 2017 8:29

rejestr godzin umowy zlecenia - jak to działa? Czy może znajdę gdzieś instrukcję.
Awatar użytkownika
AB
 
Posty: 54
Rejestracja: pn, 18 kwietnia 2016 10:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: AB » czw, 26 stycznia 2017 14:59

Na konkretnej umowie wg kwoty prawym przyciskiem myszy wybieramy uaktualnij rejestr;
dla umów wg stawki prawym przyciskiem myszy na konkretnej pozycji wypłaty uaktualniamy rejestr zgodnie z okresem wynagrodzeń listy płac.

Rejestr godzin jest tworzony (uaktualniany) na podstawie kwoty umowy zlecenia (lub kwoty pojedynczej wypłaty) i stawki minimalnego wynagrodzenia godzinowego podawanej w parametrach naliczania.
Justina
Posty: 21
Rejestracja: pt, 19 sierpnia 2016 8:56

Post autor: Justina » wt, 31 stycznia 2017 9:44

i wszystko się zgadza do momentu wygenerowanie rejestru godzin - jest pusty.

Nie wiem czy to ważne, ale nadmienię, że umowy zlecenia mam w stawce godzinowej.
Awatar użytkownika
mateuszw
 
Posty: 32
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2016 9:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: mateuszw » wt, 31 stycznia 2017 12:07

Dzień dobry,
proszę sprawdzić czy uzupełniona została min. stawka godzinowa w parametrach naliczania.
Joanna
Posty: 32
Rejestracja: czw, 29 kwietnia 2010 22:08

rejestr godzin umowy zlecenie

Post autor: Joanna » śr, 08 lutego 2017 23:22

Dzień dobry,
ja wchodząc na umowę zlecenie klikam prawym przyciskiem myszy i nie pokazuje mi się inforamcja: uaktualnij rejestr. Co robię źle??
Pozdrawiam
morfeo1981
Posty: 36
Rejestracja: wt, 09 grudnia 2014 17:28

Post autor: morfeo1981 » czw, 09 lutego 2017 9:55

PPM należy kliknąć na polu konkretnej wypłaty ( umowa liczona w/g stawki). Tylko szkoda że domyślnie ilość godzin jest rozbijana na wszystkie dni pracujące (przykładowo - ilość godzin 48 mi rozbiło w rejestrze po 2h17m w każdy dzień pracujący).
maksimus
Posty: 159
Rejestracja: śr, 13 lipca 2011 23:32
Lokalizacja: Chełm

Post autor: maksimus » śr, 15 lutego 2017 20:37

morfeo1981 pisze:PPM należy kliknąć na polu konkretnej wypłaty ( umowa liczona w/g stawki). Tylko szkoda że domyślnie ilość godzin jest rozbijana na wszystkie dni pracujące (przykładowo - ilość godzin 48 mi rozbiło w rejestrze po 2h17m w każdy dzień pracujący).
Popieram sugestię. Proszę odpowiedzieć, czy możliwe jest ręczne uzupełnianie rejestru godzin tylko w niektóre dni. Jeżeli nie, to oprócz automatu przydałoby się wprowadzenie dodatkowej ikony działającej na zasadzie karty czasu pracy dla pracowników etatowych i możliwej do edytowania?
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: NA » czw, 16 lutego 2017 14:03

maksimus pisze:
morfeo1981 pisze:PPM należy kliknąć na polu konkretnej wypłaty ( umowa liczona w/g stawki). Tylko szkoda że domyślnie ilość godzin jest rozbijana na wszystkie dni pracujące (przykładowo - ilość godzin 48 mi rozbiło w rejestrze po 2h17m w każdy dzień pracujący).
Popieram sugestię. Proszę odpowiedzieć, czy możliwe jest ręczne uzupełnianie rejestru godzin tylko w niektóre dni. Jeżeli nie, to oprócz automatu przydałoby się wprowadzenie dodatkowej ikony działającej na zasadzie karty czasu pracy dla pracowników etatowych i możliwej do edytowania?
Nie ma wymogu korzystania z opcji "uaktualnienia rejestru". Można samodzielnie wpisywać daty i czas, wchodząc od razu do rejestru godzin. Można skasować np. wszystkie wpisy zaznaczając Ctrl+A i prawym przyciskiem myszy z menu wybrać "podświetlenia/usuń podświetlone" (albo skrótem Ctrl+D). Karta pracy dla umów zleceń również może być włączona (w ewidencji aktualnego zatrudnienia jest do zaznaczenia "włącz KP dla um.cywiln.").
ODPOWIEDZ