Komornik - numer konta

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
maksimus
Posty: 159
Rejestracja: śr, 13 lipca 2011 23:32
Lokalizacja: Chełm

Komornik - numer konta

Post autor: maksimus » wt, 18 lipca 2017 15:25

Próbuję sobie stworzyć zestawienie potrąceń komorniczych (w zestawieniach wg klucza) dla pracodawcy, na którym znajdować się będzie imię i nazwisko pracownika, którego dotyczy potrącenie, nazwa komornika, kwota potrącenia do zapłaty komornikowi i chciałabym również, aby na tym zestawieniu znajdował się numer konta bankowego komornika oraz nazwa banku. Proszę mi podpowiedzieć jaka jest nazwa i/lub skrót dwóch ostatnich składników, tj. nr rachunku i bank, bo nie mogę tego znaleźć w sekcji "Komornik" nawet po zaznaczeniu "pól systemowych".
Awatar użytkownika
mateuszw
 
Posty: 32
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2016 9:18
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: mateuszw » śr, 19 lipca 2017 9:05

Dzień dobry,
na ten moment nie ma możliwości uzyskania tych informacji w zestawieniu według klucza. Nie znajdują się one bezpośrednio przy komorniku, lecz w ewidencji odbiorców przelewów.
Stworzenie takiego zestawienia może zostać zrealizowane np. przez zestawienia SQL (o ile mówimy o wersji Pro).
Awatar użytkownika
NA
 
Posty: 567
Rejestracja: wt, 17 sierpnia 2010 9:57
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Komornik - numer konta

Post autor: NA » czw, 20 lipca 2017 13:45

maksimus pisze:Próbuję sobie stworzyć zestawienie potrąceń komorniczych (w zestawieniach wg klucza) dla pracodawcy, na którym znajdować się będzie imię i nazwisko pracownika, którego dotyczy potrącenie, nazwa komornika, kwota potrącenia do zapłaty komornikowi i chciałabym również, aby na tym zestawieniu znajdował się numer konta bankowego komornika oraz nazwa banku. Proszę mi podpowiedzieć jaka jest nazwa i/lub skrót dwóch ostatnich składników, tj. nr rachunku i bank, bo nie mogę tego znaleźć w sekcji "Komornik" nawet po zaznaczeniu "pól systemowych".
A z przelewów do komornika nie dało by się uzyskać takich informacji? Drukując listę kontrolną z wygenerowanych przelewów do komornika otrzymujemy wówczas nazwę komornika, jego konto bankowe, tytuł przelewu z nazwiskiem i imieniem pracownika, kwotę. Można to zapisać do PDF lub w innej formie przekazać dalej.
ODPOWIEDZ