Zbiorówki

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Gość

Zbiorówki

Post autor: Gość » śr, 08 czerwca 2005 14:04

Utwożyliśmy nową zbiorówkę "POTRĄCENIA KZP".
Portrzebujemy uzyskać wydruk z podziałem na pracowników upożądkowanych wg działów. R2 ustawia pracowników alfabetycznie. Taki układ jest dla nas dość kłopotliwy z powodu dużej ilośći pracowników (ok.500). Czy można ten problem w jakiś sposób rozwiązać :?: :?: :?:
Awatar użytkownika
pawelg
Posty: 27
Rejestracja: pt, 20 maja 2005 11:14
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.

Zestawienie potrąceń kzp

Post autor: pawelg » śr, 08 czerwca 2005 14:28

Zestawienie z podziałem na pracowników posegregowanych działami można uzyskć definiując odpowiednio "zestawienie wg klucza" tj.:
należy wybrać z dostępnych pól systemowych (jeśli mówimy o potrąceniach systemowych) odpowienie składniki lub ze składników wynagrodzeń - wartość wyliczona - (jeśli mówimy o składnikach zdefinowanych), ustawić podział: "na pracowników", segrgacja: "wg dział/nazwisko i imię"
Awatar użytkownika
tomek-nt2
 
Posty: 59
Rejestracja: śr, 20 kwietnia 2005 17:01
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: tomek-nt2 » śr, 08 czerwca 2005 15:16

Albo zrobić zbiorówki dla każdego działu osobno, a potem zbiorczą z podziałem na działy, albo tak jak napisał pawelq (tworzyć -> twór,utwór; dlatego rz a nie ż; tak samo porządek-> ros.pariadok)
tomek-nt2
ODPOWIEDZ