zwolnienie chorobowe

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
chemi_plon
Posty: 17
Rejestracja: śr, 01 sierpnia 2007 15:32
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

zwolnienie chorobowe

Post autor: chemi_plon » śr, 01 sierpnia 2007 15:40

mam problem z wyliczeniem średniej do zwolnienia chorobowego. potrzebna jest średnia z ostatnich 6 miesięcy ale mój program działa dopiero od 5 i nie mogę wyliczyć prawidłowego wynagrodzenia (chorobowe płatne 100%) program liczy mi za 5 miesięcy a do ZUSu potrzebne jest wynagrodzenie za 6 ostatnich miesięcy. jak wprowadzić ten jeden miesiąc?
proszę o pomoc, dzięki
alek
Posty: 23
Rejestracja: pt, 27 kwietnia 2007 14:15

Post autor: alek » czw, 02 sierpnia 2007 9:23

Należy wypełnić bilans otwarcia dla danego pracownika i tam określić podstawy chorobowego z dwunastu miesięcy.
Powodzenia;)
ps-i zapoznać się z instrukcją obsługi (dobrze napisana), klawisz F1;)
chemi_plon
Posty: 17
Rejestracja: śr, 01 sierpnia 2007 15:32
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

zwolnienie chorobowe cd

Post autor: chemi_plon » czw, 02 sierpnia 2007 11:21

:oops:
zrobiłam tak jak jest w instrukcji (korzystałam także z F1) ale dalej liczy mi za 5 miesięcy a nie za 6. dwa razy robiłam zgodnie z instrukcją i dalej nic nie wychodzi :( , jak zatwierdzam to jest wszystko ok
teraz to tylko chorobowe ale ja już czuje w kościach jak będzie z wyliczeniem PITu gdzie płace były płacone za grudzień 2006 był płacone w styczniu 2007 ale nie były ujęte w programie oj oj :?
alek
Posty: 23
Rejestracja: pt, 27 kwietnia 2007 14:15

Post autor: alek » czw, 02 sierpnia 2007 11:35

Bilans otwarcia daje możliwość uzupełnienia elementów płacowych, które nie były przeliczane w programie R2Płatnik. Ikona symbolizująca "Bombę;)". Wypełnij elementy w bilansie otwarcia a będziesz cieszyła się pełnią szczęścia korzystając z R2Płatnika;)
ODPOWIEDZ