naliczeniu urlopu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
chemi_plon
Posty: 17
Rejestracja: śr, 01 sierpnia 2007 15:32
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

naliczeniu urlopu

Post autor: chemi_plon » pn, 06 sierpnia 2007 14:21

Mam pytanko dlaczego program nalicza mi świadczenia urlopowe pracownikowi który nie jest na urlopie i do tego dodaje normalną stawkę godzinową a pracownikowi który faktycznie jest na urlopie nie wylicza? :(

U pana X zaznaczyłam w karcie urlopowej cały miesiąc (na wydruku piekne słoneczka - szkoda ze u nas nie ma tak w rzeczywistości). Podczas wyliczenia listy płac program policzył mi urlop u pana Y (godz. url.wypocz. wstawił - 80 i oczywiście naliczył wynag. za url. wypocz.) który ostatni raz był na urlopie w styczniu.
Dlaczego tak sie zrobiło, zawsze dobrze wyliczało a teraz jakies cyrki...
Awatar użytkownika
pawelg
Posty: 27
Rejestracja: pt, 20 maja 2005 11:14
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.

Post autor: pawelg » pn, 06 sierpnia 2007 15:07

Wynagrodzenie za urlop liczone jest ze składników zmiennych, nie wiem czy Pan X takie miała w ostatnich 3 miesiącach.

Jeśli chodzi o p.Y to najprawdopodobniej jakiś "stary" urlop został wciągnięty na liste - proszę sprawdzić w karcie urlopowej czy któryś z wpisów nie ma oznaczenia nr listy jeśli tak jest proszę wyłączyć opcje uwzględniaj na kolejnej liście.
alek
Posty: 23
Rejestracja: pt, 27 kwietnia 2007 14:15

Post autor: alek » pn, 06 sierpnia 2007 15:36

Może zaległy urlop nie był rozliczony na wcześnijszych listach płac? Trudno cokolwiek powiedzieć bez wglądu do programu.
Konieczny może być kontakt z serwisem:)
chemi_plon
Posty: 17
Rejestracja: śr, 01 sierpnia 2007 15:32
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Post autor: chemi_plon » wt, 07 sierpnia 2007 11:02

w karcie urlopowej ni jak nie mogę usunąć tego ptaszka :) "uwzględnij na kolejnej liście", nic nie pomaga "poprawa danych", mogę tylko poprawić OKRESY a nie WYPłATA
nie mogę skorzystać z opcji popraw bo nic sie nie dzieje...
chemi_plon
Posty: 17
Rejestracja: śr, 01 sierpnia 2007 15:32
Lokalizacja: Giżycko
Kontakt:

Post autor: chemi_plon » wt, 07 sierpnia 2007 13:27

u pana Y w wynagrodzeniu za miesiąc lipiec dodatkowo liczy urlop który miał w 2006 roku w grudniu i gdzieś (nie wiem gdzie jest wstawione ze teraz ma mieć wypłacone świadczenie)
a u pana X, który ma urlop cały miesiąc lipiec w miejscu "wypłata" jest wstawione, że ma mieć / lub było wypłacone w grudniu 2006 roku?
jak to zmienić, jutro mam zrobić wypłatę a tu takie cyrki... :(
Awatar użytkownika
Mariusz
 
Posty: 85
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 13:19
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Mariusz » śr, 08 sierpnia 2007 15:07

chemi_plon pisze:w karcie urlopowej ni jak nie mogę usunąć tego ptaszka :) "uwzględnij na kolejnej liście", nic nie pomaga "poprawa danych", mogę tylko poprawić OKRESY a nie WYPłATA
nie mogę skorzystać z opcji popraw bo nic sie nie dzieje...
Wydaje mi się, że musisz wpierw usunąć X-a z listy i dopiero wtedy poprawiać zaznaczenie "uwzględnij na kolejnej liście".
______________________________
F1 bywa pomocne.
ODPOWIEDZ