świadczenie rehabilitacyjne

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
Magda
Posty: 2
Rejestracja: pt, 26 lutego 2010 21:37

świadczenie rehabilitacyjne

Post autor: Magda » pt, 26 lutego 2010 21:39

Mam problem z świadczeniem rehabilitacyjnym. Pracownik wykorzystał 182 dni zwolnienia i teraz zostało mu przyznane świadczenie rehabilitacyjne. Firma w której jest zatrudniony nie jest uprawniona do wypłaty zasiłków, więc wypłaca go ZUS. Ale w momencie gdy wpisuję w karcie zasiłkowej te świadczenie program "krzyczy", że został przekroczony limit 182 dni, i nalicza w liście płac wynagrodzenie chorobowe i od niego składkę zdrowotną i podatek. Może coś robię źle?
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » pn, 01 marca 2010 10:08

ja bym sprawdził czy mam w karcie zasiłkowej wpisane świadczynie rehabilitacyjne czy wynagrodzenie chorobowe. Sprawdź zakładkę obliczenie, w tym miejscu po zaznaczenie nie wyliczaj automatycznie możesz zmieniać sobie rodzaje chorobowych.
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
Magda
Posty: 2
Rejestracja: pt, 26 lutego 2010 21:37

Post autor: Magda » pn, 01 marca 2010 19:33

W karcie zasiłkowej mam wpisane świadczenie rehabilitacyjne. mimo to w liście płac nalicza mi wynagrodzenie.
aflo
Posty: 14
Rejestracja: czw, 28 kwietnia 2016 15:14

Świdczenie rehab

Post autor: aflo » pt, 17 czerwca 2016 14:29

Przejęłam kadry od maja 2016. Od maja wprowadzam dane do systemu.
Od listopada 2015 pracownik ma świadczenie rehab.
Jak wprowadzić dane - muszę wprowadzić decyzję z listopada aby poprawnie wyliczył mi wymiar 90%>75%.
I dlaczego jego wynagrodzenie wylicza się na liście płac za maj?
ODPOWIEDZ