chorobowe - ciąża

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
czygrysek
Posty: 9
Rejestracja: śr, 18 listopada 2009 21:29
Lokalizacja: Rzeszów

chorobowe - ciąża

Post autor: czygrysek » ndz, 14 marca 2010 0:58

Pojawił mi się taki problem.
Od listopada mam dziewczyne na chorobowym (ciąża). Teraz jej chorobowe płaci ZUS. Do tej pory wszystko było oki ale w tym miesiącu jak robię listę płac pracownikom, to wyszło mi do wypłaty wynagrodzenie wykazuje płącę zasadniczą 113,33 zł. nie wiem co to jest i skąd to się wzięło. jak również jak to usunąć :(

pomocy....
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pn, 15 marca 2010 8:08

Pewnie robisz płace za luty. Zgodnie z przepisami za każdy dzień chorobowego pomniejszasz płacę zasadniczą o 1/30 a w związku z tym że luty ma 28 dni pozostaje Ci jakieś wynagrodzenie.
Można to usunąć bezpośrednio na liście płac na danej osobie włączając korektę wartości wyliczonej i wpisując 0.
czygrysek
Posty: 9
Rejestracja: śr, 18 listopada 2009 21:29
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: czygrysek » śr, 17 marca 2010 17:54

"...Można to usunąć bezpośrednio na liście płac na danej osobie włączając korektę wartości wyliczonej i wpisując 0..."

A jak mam to zrobić?? Proszę pomóżcie...
Jestem trochę lewa i początkująca w tym programie i jeszcze nie orientuję sie dobrze.... :(
Wytłumaczcie jak prostemu czlowiekowi...

POMOCY................ :(
czygrysek
Posty: 9
Rejestracja: śr, 18 listopada 2009 21:29
Lokalizacja: Rzeszów

Post autor: czygrysek » śr, 17 marca 2010 18:00

Jeziu....!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udało mi się!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
HUUUURRRRRAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Zrobiłam :lol:

Dzięki za wszystko :)
ODPOWIEDZ