ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » czw, 01 lutego 2024 15:02

Panie ekspercie co wam przeszkadza, że program będzie pobierał dane z gus czy kursy automatycznie to jest jego funkcjonalność a muszę powiedzieć, że mam starą wersję programu r2księga którą nie używałem i nie aktualizowałem czyli jest bez ważnego abonamentu i tam wszystko "o dziwo" działa. To wy o wspaniali następcy reset swoimi nowymi aktualizacjami przyblokowaliście te możliwości nie wiem jaką macie z tego przyjemność by nam utrudniać pracą na programie ale jeśli liczycie, że przez to przejdziemy do symfonii takiego jak widać "super" partnera biznesowego to się pomyliliście na dobre trzeba sobie zasłużyć a takimi działaniami tylko psujecie sobie reputację.
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » śr, 14 lutego 2024 17:10

Witam i już nie działa symfonia grzebie i grzebie aby tylko zblokować choć miało działać do 31-03. Nic nie robiłem podkusiło mnie zainstalować aktualizację

Przerwano pobieranie danych ze strony http://www.nbp.pl/Kursy/KursyA.html
Sprawdź czy masz połączenie z internetem.
Jeżeli używasz serwera proxy sprawdź poprawność ustawień
w menu Ustawienia - Środowisko - Internet - HTTP
Kod błędu:HTTP/1.1 404 Not Found.
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » śr, 14 lutego 2024 17:16

Oj chyba będę musiał przeprosić chyba coś na NBP nie działa.
lgorek
Posty: 235
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: lgorek » czw, 21 marca 2024 20:07

Napiszę tak widać że Symfonia zabija już do końca wszystko, nawet forum zamykają, miało być tak pięknie a wyszło jak zawsze.
Dobrze, że zmieniłem na Insert'a, może nie jest idealny, ale ma dużo opcji, których tutaj brakowało.

Nie rozumie tylko polityki Symfonii że wyłączą wyszukiwarkę GUS i waluty itp. jak już ma ktoś ten program to tak bardzo zaszkodzi. Jak teraz nie przeszedł na ebiuro to raczej nigdy tego nie zrobi.

Symfonia robicie sobie bardzo dobry PR :)
Grzegorz
Posty: 29
Rejestracja: pt, 20 listopada 2020 13:42

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: Grzegorz » pn, 25 marca 2024 12:39

Witam nikogo tu nic nie rusza nie ma co pisać i tak nic się nie zmieni. Tyle już było napisane na forum, że każdy racjonalnie myślący przedsiębiorca choć trochę by odpuścił, ale nie symfonia widać, że mają za "dużo" klientów, choć z pewnych źródeł wiem o odchodzących klientach. Duże firmy odchodzą od R2Płatnik jestem ciekaw dlaczego funkcjonalność programu się nie zmieniła czyli .........
lgorek
Posty: 235
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: ZMIANY PO PRZEJĘCIU

Post autor: lgorek » czw, 18 kwietnia 2024 15:24

Grzegorz pisze:
pn, 25 marca 2024 12:39
Witam nikogo tu nic nie rusza nie ma co pisać i tak nic się nie zmieni. Tyle już było napisane na forum, że każdy racjonalnie myślący przedsiębiorca choć trochę by odpuścił, ale nie symfonia widać, że mają za "dużo" klientów, choć z pewnych źródeł wiem o odchodzących klientach. Duże firmy odchodzą od R2Płatnik jestem ciekaw dlaczego funkcjonalność programu się nie zmieniła czyli .........
Ja przeszedłem na Insert Nexo po 3 miesiącach pracy jestem bardzo zadowolony, miałem przejść rok temu, ale R2 wspierała jeszcze nasz program. Program mocno rozbudowany, brakuje mu prostych rzeczy które były w R2 w standardzie, tutaj należy samemu to zrobić lub pokombinować, ale da się na nim pracować, a przesiadka tak naprawdę z R2ksiegi na Rachmistrz Nexo odbyła się bez strat.

Firmy odchodzą od R2płatnik ponieważ chcą mieć cały pakiet księgowy z jednej firmy. Sam jeszcze korzystam z R2płatnik ale pomału przerzucam na Gratifikanta od Inserta.
ODPOWIEDZ