R2fk - życie po życiu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

jerzy77
Posty: 3
Rejestracja: wt, 26 marca 2019 22:44
Lokalizacja: Tychy

R2fk - życie po życiu

Post autor: jerzy77 » ndz, 06 sierpnia 2023 15:45

Witam, mam nadzieję, że uda mi się nawiązać kontakt z osobami, które nadal korzystają z R2fk. Ja mam zamiar używać tego programu co najmniej do końca roku (do zamknięcia roku 2023). Nie kupiłem żadnego programu Symfonii, więc nie mam już wsparcia. Szczerze mówiąc nie liczyłbym nadmiernie na to wsparcie nawet gdybym miał do niego prawo.

Jeżeli ktoś jeszcze korzysta z R2fk, to chętnie pomogę w miarę możliwości, a z drugiej strony chętnie skorzystam z pomocy, gdyby ktoś ją zaoferował.

Pozdrawiam,
Jurek
793722320 / pabd@wp.pl
BiuroAGA
Posty: 29
Rejestracja: pn, 11 lutego 2019 10:17

Re: R2fk - życie po życiu

Post autor: BiuroAGA » pn, 07 sierpnia 2023 14:00

Właśnie się przekonałam że nie ma wsparcia, program w ryczałcie dubluje przychód i w związku z tym podatek, ale nie uważają tego za błąd krytyczny a jedynie w takich pomagają. Czyli licz podatek sam. Czad po prostu. :evil: :cry:
Awatar użytkownika
JustynaDziedzic
Posty: 2
Rejestracja: śr, 03 sierpnia 2022 12:03

Re: R2fk - życie po życiu

Post autor: JustynaDziedzic » pn, 07 sierpnia 2023 16:35

BiuroAGA pisze:
pn, 07 sierpnia 2023 14:00
Właśnie się przekonałam że nie ma wsparcia, program w ryczałcie dubluje przychód i w związku z tym podatek, ale nie uważają tego za błąd krytyczny a jedynie w takich pomagają. Czyli licz podatek sam. Czad po prostu. :evil: :cry:
Dzień dobry,

opisany problem prawdopodobnie nie wynika z błędu w funkcjonowaniu programu. Prosimy o weryfikację ustawień podatkowych/ parametrów naliczania/ ustawień udziałów. Jeżeli wszystkie ustawienia okażą się prawidłowe, prosimy o założenie zgłoszenia on-line (bezpośrednio z programu) z dokładnym opisem problemu wraz z zrzutami z ekranu pokazującymi wszystkie ustawienia podatkowe, wyliczenia z podaniem wyliczeń, które uznaję Pani za prawidłowe. Zweryfikujemy poprawność wyliczeń na przykładowej bazie danych i jeżeli będzie taka potrzeba poprosimy o przesłanie danych na serwis w celu weryfikacji na konkretnym przykładzie. Jeżeli potwierdzimy błąd w programie, zgłoszenie zostanie przekazane do Działu Rozwoju Oprogramowania w celu zweryfikowania czy jest to błąd krytyczny i sprawdzenie czy będzie w tym zakresie realizowana aktualizacja programu.
ODPOWIEDZ