Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2fk, R2księga, R2środki, R2środkiPRO i R2środkiSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.

Moderatorzy: sławek, Mariusz, Moderator

lgorek
Posty: 235
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Post autor: lgorek » wt, 05 grudnia 2023 11:39

Witam,
Jak wyłączyć informację o przedłużeniu abonamentu jak wiadomo takiego nie ma to po co to okno jest. I jeszcze jakby za pierwszym uruchomieniem programu ale tutaj za każdym razem, gdy przełącza się podmiot. Może warto wyłączyć ten komunikat bo nic on już nie daje.
seb
Posty: 30
Rejestracja: wt, 18 stycznia 2022 13:47

Re: Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Post autor: seb » śr, 06 grudnia 2023 13:27

Spróbuj to:
Ustawienia - Środowisko - Internet - odznacz wszystkie 3 sprawdzania oraz aktualności choć pewnie wystarczy odznaczyć jedno z nich ale aż tak testować to mi się nie chciało.
Po odznaczeniu wszystkiego mi się komunikat nie wyświetlił następnego dnia. A jak je teraz ponownie zaznaczyłem i zrestartowałem program to licencja się pojawiła na starcie.
lgorek
Posty: 235
Rejestracja: śr, 28 lutego 2018 15:54

Re: Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Post autor: lgorek » czw, 07 grudnia 2023 12:20

seb pisze:
śr, 06 grudnia 2023 13:27
Spróbuj to:
Ustawienia - Środowisko - Internet - odznacz wszystkie 3 sprawdzania oraz aktualności choć pewnie wystarczy odznaczyć jedno z nich ale aż tak testować to mi się nie chciało.
Po odznaczeniu wszystkiego mi się komunikat nie wyświetlił następnego dnia. A jak je teraz ponownie zaznaczyłem i zrestartowałem program to licencja się pojawiła na starcie.
U mnie wszystko odznaczone i dalej się pojawia
Awatar użytkownika
Inez
 
Posty: 345
Rejestracja: czw, 21 kwietnia 2005 14:23
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Re: Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Post autor: Inez » czw, 07 grudnia 2023 12:49

Zgonie z informacjami zawartymi w komunikacie serwisowym na początku 2024 roku udostępnimy Państwu nowe wzory deklaracji CIT i PIT za rok 2023, które umożliwią zakończenie roku 2023 w programach R2.

Dlatego wydłużyliśmy Państwu ważność abonamentu programów z linii R2 do 31.03.2024 r.

Zmienioną datę ważności abonamentu zobaczą Państwo po pobraniu nowej licencji do programu. Prosimy wczytać licencję zgodnie z instrukcją: [R2F] Jak wczytać licencję do programu R2firma – Symfonia - Centrum pomocy

Po wczytaniu nowej licencji komunikat przestanie się pojawiać. Dodatkowo udostępniliśmy wersję diagnostyczną, która także wyłącza w/w komunikat. Wersja jest do pobrania po zaznaczeniu pola Tryb diagnostyczny w Ustawienia -> Środowisko -> Zaawansowane.
user
Posty: 30
Rejestracja: pn, 03 marca 2008 13:31
Lokalizacja: Poznań

Re: Jak wyłączyć info o przedłużeniu abonamentu

Post autor: user » pn, 08 stycznia 2024 14:22

Mi się abonament nie przedłużył.
Czy to dlatego, że miałem odznaczoną opcję o "automatycznym przedłużaniu" abonamentu?
Czy raczej to przedłużanie to tylko dla osób, które zamówiły jakiś nowy produkt Symfonii?

Jeżeli to pierwsze, to jak to teraz jeszcze przydłużyć (ww. opcję zaznaczyłem)?
ODPOWIEDZ