R2Płatnik-problem z instalacją

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
czygrysek
Posty: 9
Rejestracja: śr, 18 listopada 2009 21:29
Lokalizacja: Rzeszów

R2Płatnik-problem z instalacją

Post autor: czygrysek » sob, 30 stycznia 2010 21:21

Mam bardzo powazny problem a nie jestem informatykiem i nie umi sama sobie z nim poradzić :cry:
Otóż, miałam zainstalowaną wersję 2.XXXXXX i nie wiem dlaczego wysypał mi się cały system(program)
całkowicie straciłam wszystko co miałam zapisane(totalnie wszystko). System po uruchomieniu wyglądał jakby był zainstalowany od początku i chciał aby od nowa wpisać wszystkie dane firmy itp.
Odinstalowałam go i teraz chcę zainstalować od nowa(nowszą wersję 3.XXXX) i przy instalacji pojawia się komunikat, że powstał jakis nieznany błąd i w ogóle system nie może połączyć się z bazą danych. Tak jakby nie mógł jej w ogóle zainstalować.
Nie wiem gdzie jest problem, czy to wina systemu (mam Vistę) czy ja coś źle robię. Poprostu brakuje mi sił.
No a czasu mam mało bo nowy miesiąc się zaczyna i najwięcej jest wtedy pracy.

Jeśli ktoś może, proszę pomóżcie!!!! jestem zrozpaczona.........
doroteczka77
Posty: 1
Rejestracja: pn, 01 lutego 2010 17:25

Post autor: doroteczka77 » pn, 01 lutego 2010 17:27

Witaj, ja tez taki mam problem, a stalo mi sie to 29-01-2010... nie wiem co na to poradzic, sama mam problem z tym :(
Janusz
Posty: 3
Rejestracja: sob, 16 stycznia 2010 23:49

Post autor: Janusz » ndz, 07 lutego 2010 21:02

Do: czygrysek
Zainstaluj wersję 2.xx jeszcze raz, zaktualizuj i odtwórz dane z ostatniej archiwizacji. Powinno pójść.

Jeśli idzie o zainstalowanie wersji 3.xx obok wersji 2.xx to też mam ten sam problem.
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » pn, 08 lutego 2010 13:24

Na Viście ważne jest aby instalować programy z pozycji administartora systemu , albo po zainstalowaniu ale jeszcze przed wczytaniem lub wprowadzeniem danych we właściwościach zaznaczyć "uruchamiaj jako administrator"
ODPOWIEDZ