brak przelewów

Napisz jakie masz sugestie oraz pytania odnośnie działania programów R2płatnik, R2płatnikPRO, R2płatnikSBO. Możesz tu także zgłaszać wszelkie błędy, usterki czy nieprawidłowości nieopisane w części FAQ, z którymi spotkałeś się podczas pracy z programami.
anna skrzek
Posty: 4
Rejestracja: wt, 25 marca 2008 10:14

brak przelewów

Post autor: anna skrzek » wt, 25 marca 2008 10:18

Przygotowałam listę płac i chciałam zrobić przelew jak co m-c.Niestety nie mogę tego wygenerować ,gdy wchodzę na podgląd to jest pusta karta i program jakby sie zawiesza nic nie drukuje.Czemu?Do tej pory wszystko było okey.
A.S
Awatar użytkownika
TomekK
 
Posty: 293
Rejestracja: pt, 01 kwietnia 2005 9:45
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: TomekK » wt, 25 marca 2008 11:34

A gdzie nie widzisz tych przelewów , w oknie z przelewami,jeśli tak zobacz co masz w datach pod F4,czy na samym wydruku jest pusta kartka,wtedy sprawdź co masz ustawione w menu programu Ustawienia-Konfiguracja przelewów,może masz wyłączone odcinki do wydruku. W obu przypadkach daj domyśne i sprawdź efekt
---------------------------------------------------------------------------------
Zapraszamy do Społeczności Symfonii.
Zachęcamy do dzielenia się wiedzą i zadawania pytań w obszarze kadrowo-płacowym.
Krótkie wyjaśnienie czym jest Społeczność i jak z niej korzystać.
anna skrzek
Posty: 4
Rejestracja: wt, 25 marca 2008 10:14

brak przelewów

Post autor: anna skrzek » wt, 25 marca 2008 12:03

Może niedokładnie sie wyraziłam,w oknie przelewów jakby były te przelewy ale na podglądzie listy kontrolnej jest pusta karta i nie mogę tej listy wydrukować
A.S
Awatar użytkownika
Monika
 
Posty: 477
Rejestracja: pt, 16 listopada 2007 8:24
Lokalizacja: SYMFONIA sp. z o.o.
Kontakt:

Post autor: Monika » czw, 27 marca 2008 10:49

Masz rację , w wersji 2.49.10 nie można zrobić listy kontrolnej. Pewnie lada chwila będzie poprawka :)
ODPOWIEDZ